boş

Market Rafları

Market RaflarıMarket Raf Sistemleri farklı amaçlar için üretilmiş birçok raf sistemi arasından dayanıklı ve paslanmayan özellikte oluşuyla dikkat çeker.

Çeşitli market aksesuarlarını kapsayan teşiri ve raflarıyla göz dolduran Market Raf Ünitesi birçok özelliği olan dükkanlar için ayrı ayrı tasarlanmaktadır. Kullanım alanları olarak birçok sektörde Market rafı, Züccaciye rafı, Kırtasiye rafı, Hırdavat rafı, Çorap ünitesi, Cam önü ünitesi, Ayakkabı raf ünitesi, teşhir standları olarak da pratik çözümler sunan raf çeşitidir. Metal çelik malzeme elektrostatik boyadan imal edilmiş olup Market Raf Ünitesi firmaların müşteri portföyüne görsel zenginlik katmakla beraber dayanıklılık açısından yüksek kalite standartlarında üretilmiştir.

Öncelikle ham sac tabakasından el değmeden yağ ve pasın alınıp boya altından paslanmayı önleyen kaplama tabakasının oluşturduğu boya öncesi epoksi polyester toz boyanın el değmeden robotlar eşliğinde eloktrostatik uygulama ile 200 c fırınlanma sistemi ile boyama safları oluşmaktadır.

Bize Ulaşın

Tel: +90 (374) 243 86 27

Faks: +90 (374) 243 92 47

Email : info@kocadagraf.com

Adres : Organize Sanayi Bölgesi Küçük Sanayi Sitesi Bitişi Merkez / Bolu

Ürünler

Basında Biz

Bizi Takip Edin!

WhatsApp Facebook Twitter Instagram